MONACO GARAGE – Wrapping & Detailing

O nas

Monaco Garage to profesjonalny warsztat oferujący usługi z zakresu oklejania i detailingu samochodów, motorów, ciężarówek i kamperów. Marka Monaco Garage zyskała rozpoznawalność w Trójmieście i rozszerzyła swoją działalność o oklejanie jachtów i statków. Aktualnie współpracujemy z miłośnikami motoryzacji na terenie całego kraju, a nasza firma zlokalizowana jest w ścisłym centrum Gdyńskiej Mariny.

Historia warsztatu

Nasza firma powstała w 2019 roku i od samego początku swojej działalności specjalizowała się w auto detailingu oraz oklejaniu samochodów. Mieszkańcy Trójmiasta oraz miłośnicy czterech kółek z całej Polski mogą kojarzyć nas przez różne akcje promocyjne – od zaangażowania w motorsport, aż po reklamy znajdujące się na samochodach popularnych sieci taksówkarskich.

Monaco Garage od samego początku istnienia nastawione było na rozwój i dążenie do perfekcji w celu maksymalnego zadowolenia naszych klientów. Na przestrzeni lat sukcesywnie zdobywaliśmy cenne doświadczenie, poszerzając gamę dostępnych usług. Zainwestowaliśmy również w rozwój i doskonalenie stosowanych technologii, by zapewniać najwyższą jakość usług i profesjonalne doradztwo naszym klientom.

Wraz z rozwojem firmy postawiliśmy na najwyższej jakości produkty oraz najnowsze rozwiązania technologiczne. W naszej ofercie znajduje się: 

  • całkowita zmiana koloru pojazdu,
  • zabezpieczanie bezbarwnymi foliami PPF,
  • profesjonalny auto detailing,
  • stylizacje aut dostosowane do potrzeb klienta,
  • wieloletnie powłoki elastomerowe.

Zdobyte przez lata doświadczenie w branży pozwala nam na profesjonalne i indywidualne wykonywanie usług oraz wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku.

Auto Detailing Gdynia - Monaco Garage
do góry