MONACO GARAGE – Wrapping & Detailing

Auto Detailing

Oklejanie Aut Gdynia

Profesjonalny Auto Wrapping & Detaling w Trójmieście. Zabezpieczenie powłoki lakierniczej, zmiana koloru auta, oklejanie samochodów folią. Jakość potwierdzona zadowoleniem Klientów.

Zabezpieczanie folią PPF

Powłoki ochronne

Wszystkie projekty realizujemy z zastosowaniem produktów najwyższej jakości. Zapewniamy maksymalne wrażenia wizualne w połączeniu z profesjonalnym zabezpieczeniem całej powłoki lakierniczej auta, quada lub motoru. Monaco Garage to Auto Wrapping w Gdyni na który zasługuje Twój ukochany samochód.

Wrapping

Zmiana koloru pojazdu

Chcesz kompletnie odmienić wygląd swojego samochodu? Nie ma lepszego sposobu niż zmiana koloru, bądź oklejenie całej karoserii. Cena zmiany koloru auta uzależniona jest od jego rozmiaru i indywidualnego projektu.

Monaco Garage

Powłoki ceramiczne Gdynia

Powłoka ceramiczna to cienka warstwa, która łączy się ze strukturą lakieru, plastików i szkła pozostawiając gładki materiał o wysokim połysku. Skutecznie ułatwia utrzymanie lakieru w czystości, chroni przed zanieczyszczeniami.

Gwarancja jakości

Udzielamy jednorocznej, pisemnej gwarancji na wszystkie aplikacje wykonane przez naszą firmę. Stawiamy na wysoką jakość wykonywanych usług, ku maksymalnemu zadowoleniu naszych Klientów. Zadbaj o swoje auto już dziś!

Opinie

Referencje Klientów

Początkowe obawy i wątpliwości zostały rozwiane już na początku podczas rozmowy wstępnej dot. mojego zlecenia. Oklejenie pojazdu przebiegło profesjonalnie, terminowo a efekt był na tyle zadowalający, że z pewnością w przyszłości ponowie skorzystam z usług Monaco Garage.

Krystian Tracz Przedsiębiorca

Na rynku przybywa firm, które twierdzą, że oklejają auta. Na całe szczęście trafiłam w dobre ręce, które to profesjonalnie okleiły moją A-klasę. Teraz wyróżniam się jeszcze bardziej. Bardzo dziękuję i polecam!

Joanna Zien Manager

Bardzo polecam. Wszystko w porządku w dobrej cenie. Miła i profesjonalna obsługa. Jacht wygląda cudownie. Najlepsze oklejanie w Gdyni.

Mikołaj Szochner Kapitan

Zadbamy o Twój samochód!

do góry