MONACO GARAGE – Wrapping & Detailing

Wrapping

Oklejanie jachtów Trójmiasto

Oferujemy profesjonalny wrapping jachtów, łodzi, statków i wszystkich jednostek pływających. Nasza firma znajduje się w ścisłym centrum Gdyńskiej Mariny. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Możemy okleić Twój jacht u Ciebie!

Marine

Profesjonalizm i doświadczenie

Wszystkie projekty realizujemy z zastosowaniem produktów najwyższej jakości. Zapewniamy maksymalne wrażenia wizualne w połączeniu z profesjonalnym zabezpieczeniem całej powłoki statku, bądź jachtu. Fachowe wykończenie folii sprawia, że nawet słona woda nie jest w stanie jej odkleić.

Konserwacja

Zabezpieczanie statków

Zabezpieczanie jachtów, łodzi, skuterów wodnych to przede wszystkim zabezpieczenie lakieru przed starzeniem się, szkodliwym działaniem promieniowania UV, osadami oraz słoną wodą. Jesteśmy w stanie okleić statek również poniżej linii wody.

Valeting

Detailing jachtów Gdynia

Profesjonalne czyszczenie i zabezpieczenie powłoki lakierniczej. Regularny detailing i zabezpieczanie lakieru zwiększa żywotność jachtów i poprawia ich wygląd. Przyszykujemy Twój statek na sezon!

Opinie

Referencje klientów

Początkowe obawy i wątpliwości zostały rozwiane już na początku podczas rozmowy wstępnej dot. mojego zlecenia. Oklejenie pojazdu przebiegło profesjonalnie, terminowo a efekt był na tyle zadowalający, że z pewnością w przyszłości ponowie skorzystam z usług Monaco Garage.

Krystian Tracz Przedsiębiorca

Na rynku przybywa firm, które twierdzą, że oklejają auta. Na całe szczęście trafiłam w dobre ręce, które to profesjonalnie okleiły moją A-klasę. Teraz wyróżniam się jeszcze bardziej. Bardzo dziękuję i polecam!

Joanna Zien Manager

Bardzo polecam. Wszystko w porządku w dobrej cenie. Miła i profesjonalna obsługa. Jacht wygląda cudownie. Najlepsze oklejanie w Gdyni.

Mikołaj Szochner Kapitan
do góry