MONACO GARAGE – Wrapping & Detailing

O nas

Monaco Marine to profesjonalny warsztat oferujący usługi z zakresu oklejania i detailingu jachtów, statków, żaglówek i łodzi. Marka powstała w wyniku przekształcenia z popularnego w Trójmieście Monaco Garage. Aktualnie współpracujemy z klubami żeglarskimi na terenie całego kraju, a nasza firma zlokalizowana jest w ścisłym centrum Gdyńskiej Mariny.

Historia firmy

Nasza firma powstała w 2019 roku i zajmowała się detailingiem samochodowym oraz oklejaniem aut. Mieszkańcy Trójmiasta oraz miłośnicy motoryzacji z całej Polski mogą kojarzyć nas przez różne akcje promocyjne – od zaangażowania w motorsport, aż po reklamy znajdujące się na samochodach popularnych sieci taksówkarskich. 

Monaco Garage od samego początku istnienia nastawione było na rozwój i dążenie do perfekcji w celu maksymalnego zadowolenia naszych klientów. Na przestrzeni lat sukcesywnie zdobywaliśmy cenne doświadczenie, poszerzając gamę dostępnych usług. Zainwestowaliśmy również w rozwój i doskonalenie stosowanych technologii, by zapewniać najwyższą jakość usług i profesjonalne doradztwo naszym klientom. 

Wzrastające zainteresowanie w sektorze oklejania i detailingu łodzi sprawiło, że przenieśliśmy się do Mariny. Aktualnie mamy w ofercie:

  • całkowitą zmianę koloru pojazdów i jednostek pływających,
  • zabezpieczanie bezbarwnymi foliami PPF,
  • profesjonalny detailing,
  • stylizację dostosowanych do potrzeb klienta,
  • wieloletnie powłoki elastomerowe.

Zdobyte przez lata doświadczenie w branży pozwala nam na profesjonalne i indywidualne wykonywanie usług oraz wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku.

do góry